Değerli katılımcılar,

 

Kocatepe Mühendislik Fakültesi olarak, 2022 yılında birincisini düzenlediğimiz ve büyük bir başarıya imza attığımız KOGRENSEM Öğrenci Sempozyumu’nu 2024 yılında da gerçekleştireceğimizden büyük bir mutluluk duyuyoruz.

 

Mühendislik alanında faaliyet gösteren öğrencileri, akademisyenleri, araştırmacıları ve özel sektör temsilcilerini bir araya getirerek, mühendislik bilimlerindeki güncel gelişmeleri, mevcut çalışmaları ve sorunları ortaya koyarak bu sorunlara çözüm önerilerinin sunulmasını amaçlayan KOGRENSEM Sempozyumu, öğrencilerin topluma hitap edebilme, üst düzey iletişim kurabilme, çalışmalarını paylaşabilme ve özgüven kazanabilme fırsatları sunmaktadır.

 

2023 yılında online platformda gerçekleştirilecek olan KOGRENSEM Sempozyumu’na katılımınızla, öğrencilerimiz ve sektör temsilcilerimiz arasında bir köprü oluşturarak, mühendislik alanındaki potansiyel iş birliği fırsatlarını da değerlendirmenize olanak sağlayacağız.

 

Sizleri KOGRENSEM Sempozyumu’na katkı sağlamaya davet ediyor ve sempozyum sürecinde aramızda görmekten büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

 

KOGRENSEM-2024 Düzenleme Kurulu Adına,

Arş. Gör. Sezin BARIN

Düzenleme Kurulu Başkanı

08 Kasım 2021, Pazartesi 1051 kez görüntülendi